منوی اصلی
دانلود فیلم ایرانی
دانلود فیلم ایرانی
 • mrym beat دوشنبه 13 آذر 1396 06:57 ق.ظ نظرات ()
  تعبیر خواب شکستن دندان,تعبیر خواب دندان افتادن,تعبیر خواب دندان,تعبیر خواب افتادن دندان

  تعبیر خواب دندان امام جعفر صادق

  دیدن دندان ها در خواب بر شش وجه است. اول: اهل بیت. دوم: مال. سوم: منفعت. چهارم: غم و اندوه. پنجم: مصرف. ششم: مفارقت از خویشان.

  دندان به خواب اهل بیت صاحب خواب است و دندانهای بالا دلالت کند بر نرینه و دندان زیرین، دلالت کند بر مادینه و دندان پیشین دلالت بر فرزندان و خواهران و برادران کند یا بر مادر و پدر است و دندانهائی که بر جنب آن باشند،

  آخرین ویرایش: دوشنبه 13 آذر 1396 06:59 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • mrym beat دوشنبه 13 آذر 1396 06:55 ق.ظ نظرات ()

  تعبیر خواب مو,تعبیر خواب کوتاه کردن مو با فیچی,تعبیر خواب کوتاه کردن مو

  تعبیر خواب مو یوسف نبی علیه السلام گوید:
  دیدن سر تراشیدن از غم بیرون آید دیدن درازی موی سر درازی عمر باشد دیدن موی سر دراز رنج اندک باشد دیدن موی کندن دلیل جدائی از جفت خود باشد
  آخرین ویرایش: دوشنبه 13 آذر 1396 06:56 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • mrym beat دوشنبه 13 آذر 1396 06:47 ق.ظ نظرات ()

  نمایش افرادی که از پروفایل اینستاگرام شما بازدید کرده اند 
  اگر قصد دارید بدانید چه کسی یا چه کسانی از اینستاگرام شما بازدید کرده اند ؟ کی توانید از اپلیکیشن های Who viewed my Instagram یا همان InstaView یا Who Interact With Me for Instagram برای اینستاگرام که در نسخه رایگان ۵ تا از کسانی که بیشترین بازدید را از پروفایل اینستاگرام شما داشته اند معرفی می کند می تواند به شما کمک کند.
  آخرین ویرایش: دوشنبه 13 آذر 1396 06:51 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • mrym beat دوشنبه 13 آذر 1396 06:42 ق.ظ نظرات ()
  قرص نورتریپتیلین,نورتریپتیلین

  نورتریپتیلین (به انگلیسی: Nortriptyline) بعضا برای شب ادراری کودکان و دارویی از گروه ضدافسردگی‌های سه حلقه‌ای یا TCA است که برای درمان اختلال افسردگی اساسی برخی بیماری‌های دیگر اعصاب به کار می‌رود.

  این دارو برای بیماری فعلی شما تجویز گردیده است،لذا از مصرف آن درمواردمشابه و یا توصیه آن به دیگران خودداری کنید.


  آخرین ویرایش: دوشنبه 13 آذر 1396 06:47 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • mrym beat دوشنبه 13 آذر 1396 06:39 ق.ظ نظرات ()
  تشخیص انلاین بودن در تلگرام وقتی حالت last seen,فهمیدن آنلاین بودن در تلگرام در حالت recently و last seen recently,فهمیدن آنلاین بودن در حالت recently,نرم افزار فهمیدن آنلاین بودن در تلگرام درحالت recently,نرم افزار فهمیدن آنلاین بودن در تلگرام در حالت recently,تشخیص انلاین بودن در تلگرام,فهمیدن آنلاین بودن در حالت last seen recently,فهمیدن انلاین بودن در تلگرام در حالت recently,فهمیدن انلاین بودن در تلگرام در حالت ریسنتلی,فهمیدن آنلاین بودن در موبوگرام,تشخیص انلاین بودن در تلگرام در حالتlast seen

  اگر مخاطبی Privacy تلگرام خود را در حالت Last seen گذاشته باشد، به هیچ عنوان با روش های معمولی امکان تشخیص آنلاین بودن وی وجود ندارد. حتی اپلیکیشن هایی که برای اینکار ساخته شده اند، عملا بی فایده هستند و صرفا جهت تبلیغ سایت ها طراحی و ساخته می شوند.
  آخرین ویرایش: دوشنبه 13 آذر 1396 06:40 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • mrym beat دوشنبه 13 آذر 1396 06:32 ق.ظ نظرات ()

  تعبیر خواب حمله سگ به انسان,تعبیر خواب گاز گرفتن سگ,تعبیر خواب سگ قهوه ای,تعبیر خواب کشتن سگ,تعبیر خواب توله سگ,تعبیر خواب سگ گاز بگیرد,تعبیر خواب سگ مرده,تعبیر خواب سگ زرد,دیدن سگ در خواب,تعبیر خواب سگ,تعبیر خواب سگ سیاه,تعبیر خواب سگ مرده,تعبیر خواب سگ سفید,تعبیر خواب سگ زرد,تعبیر خواب گاز گرفتن سگ,تعبیر خواب سگ قهوه ای,تعبیر خواب توله سگ,تعبیر خواب کشتن سگ,تعبیر خواب غذا دادن به سگ,تعبیر خواب سگ مرده,تعبیر خواب سگ زرد,تعبیر خواب سگ گاز بگیرد


  تعبیر خواب سگ محمد بن سیرین
  سگ در خواب دیدن، دشمن دون فرومایه است، اما اگر سگ مهربان بود و تعبیر خواب سگ ماده در خواب زن فرومایه بود و تعبیر خواب سگ سیاه دشمنی بود از عرب، و تعبیر خواب سگ سفید، دشمنی بود از عجم. اگر بیند که سگ بر وی بانگ می کرد، دلیل که از دشمنی سخنی زشت شنود. اگر بیند که سگ او را بگزید، دلیل که او را از دشمن گزند رسد. اگر دید جامه او به آب دهان سگ آلوده شد، دلیل است از دشمنی خسته شود. اگر دید جامه او بدرید، دلیل که در مالش نقصان پدید آمد. اگر بیند که گوشت سگ میخورد، دلیل که دشمن را به دشمنی دیگر دفع کند.

  آخرین ویرایش: پنجشنبه 19 بهمن 1396 01:30 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • mrym beat دوشنبه 13 آذر 1396 06:19 ق.ظ نظرات ()
  ترجمه خالی سوره واقعه:
  آن واقعه چون وقوع یابد (1)
  [كه] در وقوع آن دروغى نیست (2)
  پست‏كننده [و] بالابرنده است (3)
  چون زمین با تكان [سختى] لرزانده شود (4)
  و كوهها [همگی] ریزه ریزه شوند (5)
  و غبارى پراكنده گردند (6)
  و شما سه دسته شوید (7)
  یاران دست راست كدامند یاران دست راست (8)
  و یاران چپ كدامند یاران چپ (9)
  و سبقت‏گیرندگان مقدمند (10)
  آنانند همان مقربان [خدا] (11)
  در باغستانهاى پر نعمت (12)
  گروهى از پیشینیان (13)
  و اندكى از متاخران (14)
  بر تختهایى جواهرنشان (15)
  كه روبروى هم بر آنها تكیه داده‏اند (16)
  بر گردشان پسرانى جاودان [به خدمت] مى‏گردند (17)
  با جامها و آبریزها و پیاله[ها]یى از باده ناب روان (18)
  [كه] نه از آن دردسر گیرند و نه بى‏خرد گردند (19)
  و میوه از هر چه اختیار كنند (20)
  و از گوشت پرنده هر چه بخواهند (21)
  آخرین ویرایش: دوشنبه 13 آذر 1396 06:21 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • mrym beat پنجشنبه 9 آذر 1396 02:21 ق.ظ نظرات ()
  رویاها(dreams) تجربه تصاویر، صداها و سایر حواس خیالپردازی شده حین خواب میباشند. معمولاً محتوا و مضامین رویاها خارج از کنترل رویا بین است، البته به استثنای رویاهای روشن(LUCID DREAMS) که درآن رویابین هوشیارانه در می یابد که در حال رویابینی است و قادر به تغییر حقایق پیرامون خویش و کنترل جنبه های گوناگون رویا میباشد. قویترین رویاها و آنهایی که یادآوری شان آسان است در مرحله پنجم خواب یا همان رم(REM) دیده میشوند. یک فرد بطور متوسط 6 سال از کل عمر خود را در دیدن رویا سپری میکند، به عبارتی 2 ساعت در هر شب برای تعبیر خواب کلیک کنید. 
  آخرین ویرایش: پنجشنبه 9 آذر 1396 02:24 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • mrym beat پنجشنبه 9 آذر 1396 02:05 ق.ظ نظرات ()
  سریال گوزل  گوزل درام از پربیننده ترین و پرطرفدار ترین سریال های ترکی ۲۰۱۴ – ۲۰۱۵ می باشد. در ژانر درام و عاشقانه ساخته شده است و از ۱ دسامبر ۲۰۱۴ پخش آن آغاز شده است و هم اکنون نیز در حال پخش است و تا ژوئن ۲۰۱۶ پخش آن به پایان خواهد رسید.
  قسمت آخر سریال گوزل,قسمت اخر سریال گوزل,سریال گوزل قسمت اخر ,آخرین قسمت سریال گوزل,خلاصه قسمت اخر سریال گوزل

  سریال گوزل  داستان دو خانواده ای است که دختران آنها به علت نام خانوادگی مشابه جا به جا می شوند. یکی از دو دختر، جانسو دختر جهان و دیلارا گلپینار از ثروتمندان استانبول است٬ و دیگری هازال دختر گلسرن گلپینار است که شوهرش او را مدت هاست رها کرده است و مجبور است او را به تنهایی بزرگ کند. بعد از 15 سال آن ها متوجه این جا به جایی می شوند.

  آخرین ویرایش: پنجشنبه 9 آذر 1396 02:18 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • mrym beat پنجشنبه 9 آذر 1396 01:28 ق.ظ نظرات ()

  اینفوگرافی از خواص  زنجبیل

  خواص زنجبیل تازه برای مردان و خاصیت زنجبیل و فواید زنجبیل برای پوست

  خواص زنجبیل تازه برای مردان و خاصیت زنجبیل و فواید زنجبیل برای پوست

  زنجبیل چیست

  زنجبیل از گیاه زرد رنگ دارای رگه‌های بنفش با نام علمی Zingiber officinale بدست می‌آید. اگرچه معمولاً از زنجبیل به عنوان ریشه آن گیاه نام برده می‌شود ولی در اصل قسمت مورد استفاده گیاه ساقه متورم شده زیرزمینی آن است که «ریزوم» نام دارد.

  زنجفیل چگونه می روید

  جنس زنجبیل سرده‌ای از تیره زنجبیلیان علفی ایستاده چندساله با حدود ۷۰ گونه بومی آسیای جنوب شرقی است با ساقه باریک و نی‌مانند و برگ‌های سرنیزه‌ای سـبز براق که از زمین‌ساقه‌ای غده‌ای می‌رویند؛ گل‌های آنها سبز مایل به زرد با لبه‌ای ارغوانی و لکه‌های کرم‌رنـگ و گل‌آذین مخروطی و کوچک و سنبله‌ای متراکم است که در تابستان از زمین ساقه بیرون می‌زند.

  آخرین ویرایش: پنجشنبه 9 آذر 1396 01:47 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • mrym beat دوشنبه 6 آذر 1396 08:46 ب.ظ نظرات ()

  منظور از مبدأ تاریخ، زمان وقوع حادثه‌ای است که ملتی آن را برای خود مبدأ قرار داده‌اند و زمان را با آن می‌سنجند.

   

  تبدیل شمسی به میلادی

  مهم‌ترین مبادی تاریخ مردم جهان عبارتند از:

  سال خورشیدی: برابر است با 365 روز و 6 ساعت که زمان گردش کره زمین به دور خورشید است. سال شمسی (خورشیدی) مخصوص کلدانیان بوده که بعد از بین رفتن کلدانیان، ایرانیان آن را معمول کردند.

   سال کبیسه: سال خورشیدی را 365 روز محاسبه می‌کند و 6 ساعت باقی مانده را روی هم جمع کرده و هر چهار سال یک‌بار (24 = 4 * 6) یک روز به سال اضافه می‌کنند (366 روز) و آن را سال کبیسه می‌نامند.

   تبدیل تاریخ میلادی به شمسی

  سال قمری: که آن را هلالی هم می‌گفتند، یعنی مدتی که قمر (ماه) از هلال یک دور خود را در مدت 29 روز و 12 ساعت و 43 دقیقه می‌پیماید. یک سال قمری 354 روز است.

   مبدأ سال شمسی و سال قمری، هجرت حضرت رسول اکرم (ص) از مکه به مدینه است که این واقعه مهم را مبدأ این دو تاریخ قرار داده‌اند.

  سال مسیحی یا میلادی: مبدأ آن تاریخ تولد حضرت مسیح است. ولادت مسیح، سه‌شنبه، 25 کانون اول، برابر با 311 تاریخ اسکندری است.

  سال یزدگردی: این سال بعد از اسلام مرسوم شد و مخصوص پارسیان بود. مبدأ آن جلوس یزدگرد در روز سه‌شنبه 22 ماه ربیع‌الاول سال یازدهم قمری، برابر ما (جزیران رومی) یعنی سال 993 رومی یا اسکندری برابر با 16 ژوئن 632 میلادی است که 365 روز حساب می‌شد.

  سال رومی یا اسکندری: مبدأ آن روز دوشنبه سال 312 قبل از میلاد که مصادف با ابتدای سلطنت نیکانو، جانشین اسکندر است. بعضی می‌گویند چون علمای اسکندریه پایه‌گذار آن بودند، به این نام مشهور شد . ما‌ه‌های آن عبارتند از: کانون دوم (31 روز) ـ شباط (28 روز) ـ آذار (31 روز) ـ نیسان (30 روز) ـ ایاز (31 روز) ـ حزیران (30 روز) ـ تموز (31 روز) ـ آب (31 روز) ـ‌ایلول )30 روز)‌ ـ تشرین اول (31 روز) ـ تشرین دوم (30 روز) ـ کانون اول (31 روز)

  این ماه‌ها را عبرانیان متداول کردند.

  ترکان ابیغوری برای هر سال نام حیوانی را نهاده بودند که ایرانی‌ها نیز به تدریج از آن‌ها استفاده کردند

  سال جلالی: این را تاریخ ملک‌شاهی یا سلجوقی یا فارسی می‌گویند و مبدأ آن روز جمعه، دهم ماه رمضان 471 هجری قمری، مطابق با پانزدهم آذرماه 1295 رومی و سال 1078 میلادی است. این تاریخ در زمان ملک‌شاه سلجوقی مرسوم شد و جمعی از علما مانند حکیم عمر خیام، ابوالمظفر اسفزاری، میمون بن نجیب واسطی، خواجه عبدالرحمن خازنی، دعوت شدند و با کوشش عمر خیام تدوین و به تقویم جلالی مرسوم شد.

  تبدیل تاریخ شمسی به میلادی

  * نام سال‌ها: ترکان ابیغوری برای هر سال نام حیوانی را نهاده بودند که ایرانی‌ها نیز به تدریج از آن‌ها استفاده کردند. این اسامی عبارتند از: موش، گاو، پلنگ، خرگوش، نهنگ، مار، اسب، گوسفند، میمون، مرغ، سگ، خوک.

  با حفظ این شعر حافظ می‌توانید نام سال‌ها را به خاطر بسپارید:

  موش و بقر و پلنگ و خرگوش شمار

  زین چار چو بگذری نهنگ آید و مار

  آن‌گاه به اسب و گوسفند است حساب

  همدونه و مرغ و سگ و خوک آخر کار

  برای تشخیص این که هر سال با کدام یک از این نام‌ها مطابقت دارد، از سال خورشیدی عدد 6 را کم کنید، حاصل را بر 12 تقسیم کنید، عدد باقیمانده‌ی این تقسیم را که حتماً کمتر از 12 است در نظر بگیرید، از شماره‌ی یک از موش شروع به شمردن کنید، نام هر حیوانی با عدد باقی‌مانده مطابقت کرد، سال همان حیوان است.

  روش تبدیل سال‌های خورشیدی و قمری به یک‌دیگر:

  برای تبدیل سال خورشیدی به قمری آن را در عدد 11 (اختلاف بین روزهای خورشیدی و قمری) ضرب کرده و حاصل ضرب را به 354 (تعداد روزهای سال قمری) تقسیم کنید.

  عدد حاصل را با سال خورشیدی جمع کنید، سال قمری به دست می‌آید.

  و برای تبدیل سال قمری به خورشیدی آن را در عدد 11 ضرب کرده، حاصل‌ضرب را به عدد 365، تعداد روزهای سال خورشیدی، تقسیم کنید. عدد حاصل را از سال قمری کم کنید تا سال خورشیدی به دست آید.

  برای تبدیل سال خورشیدی به میلادی:

  عدد 621 را به سال خورشیدی اضافه کنید، سال میلادی به دست می‌آید. اگر 621 را از سال میلادی کم کنید، سال خورشیدی به دست خواهد آمد.

  تبدیل تاریخ

  آخرین ویرایش: - -
  ارسال دیدگاه
 • mrym beat شنبه 4 آذر 1396 01:53 ق.ظ نظرات ()

  مترونیدازول,قرص مترونیدازول,قرص مترونیدازول 250

  مترونیدازول و همه چیز درباره قرص مترونیدازول 250 metronidazole

  مترونیدازول (به انگلیسی: Metronidazole) در وافع یک آنتی بیوتیک است که با باکتری های بدن انسان می جنگد. این دارو بر عفونت های ویروسی تاثیری ندارد. مصرف غیرلازم و یا مصرف بیش از حد آنتی بیوتیک ها باعث کاهش کارایی آنها می شود.

  مترونیدازول برای درمان عفونتهای باکتریایی واژن، معده، پوست، مفاصل و دستگاه تنفسی استفاده می شود. این دارو یک عفونت قارچی است.

  هشدار مطالب جامع دربار قرص مترونیدازول فقط جهت آشنایی و شناخت شما هستند قبل از مصرف حتما با دکتر خود مشورت کنید و از مصرف خودسرانه جدا خودداری کنید.

  آخرین ویرایش: شنبه 4 آذر 1396 02:04 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • mrym beat شنبه 4 آذر 1396 01:25 ق.ظ نظرات ()

  عکس حسن جوهرچی و دخترش آوا جوهرچی و همسر واقعی حسن جوهرچی

  عکس حسن جوهرچی و همسرش مهناز بیات

  عکس حسن جوهرچی و همسرش مهناز بیات

  عکس حسن جوهرچی و همسرش

  عکس حسن جوهرچی و دخترش آوا جوهرچی و پسرش علی جوهرچی

  عکس حسن جوهرچی و پسرش علی جوهرچی

  عکس حسن جوهرچی و دخترش آوا جوهرچی

  مراسم تشییع پیکر زنده یاد حسن جوهرچی با حضور اعضای خانواده او و همچنین هنرمندان سینما و تلویزیون در حال برگزاری است. این مراسم در حالی آغاز شد که تعداد هنرمندان و دوستداران این هنرمند عرصه تلویزیون و سینما هر لحظه در خانه سینما بیشتر می شود. دراین مراسم هنرمندانی از جمله حسن پورشیرازی، همایون اسعدیان، مهدی میامی، رضا ناجی، فرشید نوابی، خشایار الوند، حبیب دهقان نسب، پژمان بازغی و جواد افشار حضور پیدا کرده اند. عکاس: حسین اسماعیلی/ میزان، امیرحین بندی/ ایرنا، محمدعلی مریزاد/ تسنیم، سعید گلی/ مهر، مهدی نصیری/ ایلنا

  آخرین ویرایش: شنبه 4 آذر 1396 01:49 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • mrym beat شنبه 4 آذر 1396 12:56 ق.ظ نظرات ()

  کتاب pdf چگونه باسنی بزرگ داشته باشیم

  چگونه باسنی بزرگ داشته باشیم

  با این تمرین و رژیم یاد خواهید گرفت چگونه باسنی بزرگ و زیبا داشته باشید

  کتاب pdf چگونه باسنی بزرگ داشته باشیم و چیکار کنم باسنم زیبا باشد

  وقتی می توانید با روش های طبیعی باسنی ایده آل داشته باشید چرا از آمپول بزرگ کننده ران وباسن استفاده کنیم که عوازض تایید نشده و همچنین تاییدیه ورزات بهداشت را هم ندارند استقاده کنیم؟!

  در این محصول 5 تمرین اختصاصی برای بزرگ کردن و زیبا شدن باسن ارائه می شود و همچنین رژیم غذایی سالم برای داشتن باسنی زیبا و کمری باریک معرفی می شود.

  منبع:فال حافظ

  بازنشر:عکس پروفایل 

  آخرین ویرایش: شنبه 4 آذر 1396 01:24 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic